Rezerves daļas internetā

EPARTS.LV - LIELĀKAIS AUTO AKSESUĀRU UN REZERVES DAĻU E-VEIKALS BALTIJĀ!

+ DROŠS PIRKUMS INTERNETĀ

+ PLAŠA PREČU IZVĒLE

+ PIEGĀDE VISĀ BALTIJĀ

Eparts.lv ir auto aksesuāru un rezerves daļu e-veikals, kas īpaši radīts ikviena auto īpašnieka un lietotāja ērtībām. Šeit Tu vari atrast visu nepieciešamo vienuviet - ērti, ātri un kvalitatīvi, neatkarīgi no Tava auto vecuma un nobraukuma!

Mūsu sadarbības partneri ir lielākie rezerves daļu un aksesuāru piegādātāji Eiropā, kuru plašais produktu klāsts tagad arī Tev ir pieejams tikai viena klikšķa attālumā!  

Pateicoties ilggadējai pieredzei Latvijas tirgū un mūsu pasūtījumu apjomiem, mēs nodrošinām populārāko auto marku oriģinālās un alternatīvās rezerves daļas par īpaši konkurentspējīgām cenām. Visas rezerves daļas Tev ir pieejamas vienā katalogā. Lai izdarītu pareizo izvēli, katalogā ir nodrošināta vienreizēja iespēja salīdzināt preces cenas uzreiz starp visiem lielākajiem piegādātājiem. Tavs pasūtījums tiks nogādāts vēlamajā saņemšanas vietā - ātri un droši!

 

MŪSU PRIEKŠROCĪBAS:

  • DROŠS PIRKUMS. Lai nodrošinātu Tava pirkuma drošību, eparts.lv ir augsti Klientu apkalpošanas standarti un preču iegādes noteikumi. Eparts.lv mājaslapai ir drošības sertifikāts SSL, kas aizsargā Tavus lietotāja datus. Savukārt drošai maksājumu veikšanai tiek izveidoti automātiskie interneta savienojumi ar populārākajām Latvijas bankām, izmantojot BankLink. Pasūtīto preču piegādes veic mūsu uzticamais partneris - Latvijas Pasts, un Tu vari izmantot iespēju atgriezt pasūtīto preci, ja, piemēram, pasūtītā prece neatbilst solītajai kvalitātei. Mēs augsti vērtējam savu pakalpojumu un piedāvāto preču kvalitāti, tieši tādēļ visām precēm ir noteikta ražotāja garantija, ar kuras noteikumiem Tu vari iepazīties pasūtījuma veikšanas brīdī.
  • PLAŠA PREČU IZVĒLE.  Eparts.lv katalogā ir vairāk nekā 40 miljonu preču! Katrai precei ir norādīts atbilstošs kvalitātes līmenis  (Premium, Vidējais vai Ekonomiskais) un dažādi piegādes termiņi, sākot no 1 darba dienas līdz 3 nedēļam. Tā kā pasūtījuma summa ir tieši atkarīga no izvēlētās preces kvalitātes līmeņa un piegādes termiņa  (jo ilgāk, jo lētāk), tas nozīmē, ka tagad Tev ir iespēja pašam noteikt sev piemērotāko un izdevīgāko variantu preces iegādei! 

  • PIEGĀDE VISĀ BALTIJĀ. Veicot pasūtījumu Eparts.lv, Tev ne tikai ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko piegādes termiņu, sākot no 1 darba dienas līdz 3 nedēļām, bet arī ērtāko preces piegādes veidu. Izvēlies saņemt pasūtīto preci pie mums, eparts.lv birojā, vai kā preces saņemšanas vietu izvēlies kādu no Statoil DUS Latvijā. Piegādei līdz mājas durvīm jau nākamajā dienā pēc pasūtījuma veikšanas Tu vari izvēlēties arī kurjera pakalpojumus. Preču piegāde no Eparts.lv ir pieejama ne tikai Latvijas Republikas teritorijā, bet arī pārējās Baltijas valstīs

 

Kā atrast vajadzīgo?

Ecars.lv mājas lapā Tev interesējošo preču meklētājs ir izstrādāts un darbojas īpaši individualizētā veidā. Atrodi vajadzīgo preci, izmantojot jebkuru no 3 veidiem:

  • Ievadi automašīnas  reģistrācijas un tehniskās pases numurus, lai piekļūtu konkrētās automašīnas markas rezerves daļu un aksesuāru katalogam.

  • Ievadi automašīnas marku, modeli, ražošanas gadu un dzinēja tipu, lai piekļūtu auto preču katalogam un apskatītu visas norādītajam auto paredzētās preces.

  • Ievadi nepieciešamās detaļas numuru, lai saņemtu informāciju par norādīto detaļu - tās nosaukumu, cenu un iespējamo piegādes termiņu, ja izvēlēsies to pasūtīt.

 

Kā veikt pasūtījumu?

 Veikt pasūtījumu Ecars.lv mājaslapā ir ērti un vienkārši. Seko šiem soļiem: 


PASŪTI IZVĒLĒTO PRECI. Izvēlies savu preci no plašā Eparts.lv kataloga un pievieno to iepirkumu grozam, noklikšķinot uz bultiņas "Pievienot grozā". Tava preču groza saturs tiks parādīts augšējā malā zem nosaukuma "Pasūtīt".  

 

 

IZVĒLIES NORĒĶINU UN PIEGĀDES VEIDU. Izvēlies vienu no vairākiem piedāvātajiem pasūtījuma apmaksas veidiem. Tu vari veikt apmaksu uzreiz, izmantojot automātisku pieslēgumu savai interneta bankai, pārskaitīt naudu no bankas kartes vai apmaksāt preci skaidrā naudā pie mums uz vietas - Eparts.lv birojā, vai kurjeram preces piegādes brīdī. 

 

SAŅEM PASŪTĪJUMU.  Pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas, prece tiek nosūtīta uz Tavu  norādīto adresi, nogādāta kādā no Statoil DUS Latvija degvielas stacijām, vai gaidīs Tevi mūsu birojā. Saņemot preci, Tu saņemsi arī visus preces pavaddokumentus (rēķins vai divas pavadzīmes kopijas ar informāciju par pasūtījumu). Saglabā rēķinu un maksājuma apliecinājuma dokumentu visā preces garantijas laikā! 

 

ATCERIES! Saskaņā ar SIA Eparts.lv lietošanas noteikumiem 14 (četrpadsmit) dienu laikā no preces saņemšanas brīža, Tev ir tiesības atgriezt preci. UZZINI VAIRĀK!

 

Kur saņemt konsultāciju?

Lai saņemtu vairāk informācijas par Ecars pakalpojumiem un piedāvātajām precēm, nāc uz Eparts.lv vai sazinies ar mūsu pārdošanas konsultantu: 

SIA Eparts.lv, K. Ulmaņa gatve 123, Mārupe, Mārupes novads

Tālr.  67004707 / 25435057

info@eparts.lv

www.eparts.lv

  

Aizvērt

Autorizējies

ecars.lv mājas lapā Jūs varat autorizēties arī ar saviem www.eparts.lv autorizācijas datiem!