Auto maiņa

AUTO MAIŅA - TAVS ĀTRĀKAIS CEĻŠ PIE JAUNA SAPŅU AUTO!

+ IZVĒLIES

+ MAINĀMIES

+ BRAUC AR JAUNO

Esi nolūkojis sev jaunu automašīnu kādā no WESS Motors autocentriem? Vai varbūt Tavs sapņu auto ir no eCars mazlietotu automašīnu kataloga? Neraizējies, ka kāds Tevi varētu apsteigt ar noskatītās automašīnas iegādi tikai tāpēc, ka Tev vēl ir jāpārdod esošā automašīna!

Ja vēlies ātrāk sēsties pie sava jaunā auto stūres, mums ir risinājums tieši Tev - mēs pieņemsim Tavu automašīnu kā pirmo iemaksu izvēlētā auto iegādei!

Pārdot esošo automašīnu un nopirkt jaunu vienuviet – tā ir priekšrocība, kas ne tikai ietaupa laiku, bet arī atvieglo un padara ērtāku visu pirkšanas - pārdošanas procesu.  Auto maiņa pie mums notiek pavisam vienkārši!

 

Kā samainīt auto?

 

IZVĒLIES JAUNU AUTO! Izvēlies jaunu automašīnu kāda no WESS Motors autocentriem vai arī no eCars kataloga, ja priekšroku šoreiz dod kādam īpašam mazlietotam auto. 

 

 

PIESAKI SAVU AUTO MAIŅAI! Lai nezaudētu laiku un naudu, piesaki savu esošo automašīnu maiņai. Izvēlies sev ērtāko pieteikšanas veidu - aizpildot pieteikumu tiešsaistē eCars mājaslapā, sazinoties ar mūsu pārdošanas konsultantu pa tālruni vai e-pastu, vai ierodoties personīgi kādā no WESS Auto Grupa autocentriem. 

 

NOVĒRTĒJAM TAVU AUTO UN PIEDĀVĀJAM CENU!  Tev ērtā un iepriekš saskaņotā laikā WESS Auto Grupa servisa speciālisti veiks kompleksu diagnostiku Tavai automašīnai, lai novērtētu tās tehnisko stāvokli, un novērtēs Tava auto vizuālo stāvokli.  Labākās cenas piedāvājums Tavai automašīnai tiks sagatavots vienas darba dienas laikā!

  

PARAKSTAM LĪGUMU PAR JAUNA AUTO IEGĀDI.  Ja Tevi apmierina mūsu piedāvāta cena par Tavu esošo auto,  mums atliek vien parakstīt līgumu par jauna vai mazlietota auto iegādi. Pēc līguma parakstīšanas Tavu esošo automašīnu pieņemsim kā daļēju samaksu par izvēlēto auto.

 

BAUDI BRAUKŠANAS PRIEKU JAUNAJĀ AUTO! Lai Tu savā jaunajā auto varētu baudīt daudzus berūpīgus kilometrus, mēs palīdzēsim Tev saņemt visizdevīgākos apdrošināšanas piedāvājumus, kā arī nodrošināsim pilnu servisu un atbslatu visā apdrošināšansa polises darbības laikā.

 

 

 

AUTO MAIŅA

Kontaktinformācija

Informācija par izvēlēto automašīnu:

Lūdzu, izvēlies tikai vienu no piedāvātajiem variantiem!

* - obligāti aizpildāmie lauki

Aizpildot pieteikumu, Jūs piekrītat AS WESS Privātuma politikai.

Aizvērt

Autorizējies

ecars.lv mājas lapā Jūs varat autorizēties arī ar saviem www.eparts.lv autorizācijas datiem!