Par mums

MĒS ZINĀM - LABS AUTO NENOVECO! 

ECARS.LV - RADĪTS, RŪPĒJOTIES PAR TAVĀM ĒRTĪBĀM UN SEKOJOT AKTUĀLĀKAJĀM TIRGUS TENDENCĒM

eCars.lv mērķis ir apvienot dažādu marku un modeļu mazlietotu automašīnu tirdzniecību un piedāvāt labākos risinājumus visām auto tirdzniecības procesā ieinteresētajām un iesaistītajām pusēm. eCars.lv ir ērtākā tikšanās vieta jaunu un mazlietotu auto pircējiem un pārdevējiem, jo šeit Tu vari izvēlēties savu sapņu auto, uzdot tā individuālus meklējumus, pārdot savu esošo auto un saņemt visus ar automašīnas iegādi un uzturēšanu saistītus pakalpojumus.

Pateicoties ciešai sadarbībai ar WESS Auto Grupa uzņēmumiem, papildus mazlietotu automašīnu tirdzniecībai mēs piedavājam arī visplašāko ar automašīnas iegādi un uzturēšanu saistīto preču un pakalpojumu klāstu. Tagad viss nepieciešamais auto iegādei un uzturēšanai ir tikai viena klikšķa attālumā!

Mēs ticam, ka mums ir izdevies radīt intuitīvu un mūsdienīgu auto tirdzniecības interneta vietni kā "vienas pieturas aģentūru" katram, kam jau ir auto vai kurš par to vēl sapņo. Viss nepieciešamais auto iegādei un uzturēšanai beidzot ir atrodams vienuviet, eCars.lv!

 

Par WESS Auto Grupa

BIZNESĀ NEKAS NAV SVARĪGĀKS PAR UZTICAMIEM UN PIEREDZES BAGĀTIEM PARTNERIEM. MĒS TĀDI ESAM!

Jau vairāk kā 20 gadus WESS Auto Grupa turpina attīstīt Latvijas tirgū aizvien jaunus un inovatīvus pakalpojumus un pilnveido esošos auto tirdzniecības un pēcpārdošanas servisa pakalpojumus, lai nodrošinātu un piedāvātu Tev vairāk par prieku pie auto stūres!  

Mūsu daudzu gadu garumā uzkrātā, nenovērtējamā pieredze un zināšanas par automašīnām un to īpašnieku un lietotāju vajadzībām un vēlmēm ļauj mums droši apgalvot -  mēs zinām visu par automašīnām un visu, kas ar to ir saistīts! Tāpēc ir grūti iedomāties pakalpojumus, kurus mēs nespētu Tev nodrošināt - ātri, kvalitatīvi un par pieņemamu cenu.

Visiem saviem Klientiem mēs piedāvājam individuālu apkalpošanu, kuru raksturo ātrums, elastība un kompetence. Šīs trīs pamatīpašības savos pakalpojumus mēs interpretējam sekojoši:  

  • ĀTRUMS.  Mums rūp Tavs laiks, tāpēc mēs operatīvi sagatavojam un piedāvājam tieši Tavām vajadzībām un vēlmēm piemērotākos risinājumus. Pateicoties mūsu pieredzei un profesionālajai komandai, mēs spējam nodrošināt Klientu apkalpošanas ātrumu, saglabājot augstu pakalpojumu kvalitāti un izpildes precizitāti.
  • ELASTĪBA.  Mēs uzskatām, ka elastība ir attieksmes jautājumus, tāpēc WESS Auto Grupa pakalpojumu klāstā ir tikai uz Klientu vēlmēm un vajadzībām vērsti risinājumi. Visi mūsu pakalpojumi ir personalizējami atbilstoši katra Klienta vajadzībām neatkarīgi no tā, vai pakalpojumu vēlies saņemt kā juridiska vai fiziska persona un neatkarīgi no tā, vai Tevi interesē jauns vai mazlietots auto, serviss, remonts, apdrošināšana, līzings, rezerves daļas un aksesuāri, auto noma utt. Mēs vienmēr esam Tavā rīcībā!
  • KOMPETENCE. WESS Auto Grupa strādā profesionāli un pieredzējuši speciālisti, kuri ne tikai uzklausa Tavas vajadzības un vēlmes, bet arī saprot un izprot tās! Tāpēc mēs vienmēr varēsim ieteikt tieši Tev atbilstošāko un piemērotāko risinājumu. Uztici visas savas ar auto saistītās rūpes mūsu speciālistiem!

 

WESS AUTO GRUPA UZŅĒMUMI

          UZZINI VAIRĀK!                        UZZINI VAIRĀK!                          UZZINI VAIRĀK!                                    UZZINI VAIRĀK!

             

 

 

Saziņas forma

Kontaktinformācija

* - obligāti aizpildāmie lauki

Aizpildot pieteikumu, Jūs piekrītat AS WESS Privātuma politikai.

Aizvērt

Autorizējies

ecars.lv mājas lapā Jūs varat autorizēties arī ar saviem www.eparts.lv autorizācijas datiem!