Ilgtermiņa auto noma

PIEMĒROTĀKAIS RISINĀJUMS MŪSDIENĪGAM BIZNESAM!

+ SADARBĪBA BEZ STARPNIEKIEM

+ FIKSĒTA MĒNEŠA MAKSĀJUMA SUMMA

+ PILNS SERVISS UN UZTICAMS ATBALSTS

Ja Tu vēlies optimizēt sava personīgā vai uzņēmuma autoparka iegādes un uzturēšanas izmaksas, uztici to mums, WESS Auto Grupa!  Lai apmierinātu privātpersonu un uzņēmumu strauji augošās biznesa vajadzības, mēs esam izstrādājuši lielisku risinājumu visiem tiem, kas līzinga finansējuma vietā priekšroku dod automašīnas nomai ilgtermiņā no WESS Auto Noma.

WESS Auto Noma apvieno labāko, ko mēs - viens no vadošajiem autonozares uzņēmumiem Latvijā, pārstāvot tādas augstas kvalitātes automobiļu ražotājus kā Toyota un Lexus, varam piedāvāt privātpersonām un uzņēmumiem automašīnas izvēlē, iegādes finansēšanā, ikdienas apkopē un uzturēšanā. 

 

MŪSU PRIEKŠROCĪBAS:

 • SADARBĪBA BEZ STARPNIEKIEM. WESS Auto noma ir daļa no WESS Auto Grupas, kas nozīmē visizdevīgākos nosacījumus un vispievilcīgāko piedāvājumu ilgtermiņa auto nomai atbilstoši Tavām vēlmēm un vajadzībām. Tas ir personalizēts risinājums katram, kas tiecas pēc iespējas efektīvāk izmantot resursus, optimizēt autoparka izmaksas un saņemt pilnu servisu no automašīnas iegādes brīža līdz pat tās ekspluatācijas beigām.
 • FIKSĒTA MĒNEŠA MAKSĀJUMA SUMMA. Izvēloties WESS Auto Noma pakalpojumu, Tev ir jāzina tikai 3 lietas - Kāda automašīna Tev ir nepieciešama? Kāds ir vēlamais automašīnas nobraukums gadā? Uz cik ilgu laiku Tev nepieciešama automašīna? Visi papildus pakalpojumi kā apdrošināšana, tehniskās apkopes un remontdarbi, sezonas riepas, nodokļi un nodevas u.c., ir iekļauti fiksētā ikmēneša maksājumā, kas ir nemainīgs visā automašīnas nomas periodā.
 • PILNS SERVISS UN UZTICAMS ATBALSTS. Izvēloties mūsu ilgtermiņa auto nomas pakalpojumu, Tavā rīcībā uz visu automašīnas nomas laiku ir Tavs personīgais konsultants, kurš sniedz profesionālu atbalstu visdažādākajos jautājumos un situācijās, sākot no piemērotākās automašīnas izvēles un iegādes līdz servisa apkopei un remontam. WESS Auto Noma ir efektīvs risinājums, kas ļauj Tev pilnībā koncentrēties uz svarīgāko Tavā biznesā, kamēr mēs uzņemamies visas Tavas rūpes par automašīnu vai autoparku.

 

Pakalpojumā ietverts

Ilgtermiņa automašīnas nomas pakalpojums par fiksētu mēneša maksājuma summu, kas ir nemainīga visā automašīnas nomas laikā, sevī ietver visu nepieciešamo un būtisko, proti:

 • Jaunas vai mazlietotas Toyota un Lexus markas automašīnas operatīvais līzings, sākot no 36 mēnešiem;
 • Ziemas / vasaras sezonai un drošības standartiem atbilstošu riepu un disku komplekts, to nomaiņa un uzglabāšana;
 • Automašīnas pirmreizēja reģistrācija vai pārreģistrācija CSDD;
 • Pilns serviss Tavam personīgajam vai uzņēmuma autoparkam, sākot no sezonas riepu maiņas līdz tehniskajām apkopēm un remontdarbiem;
 • Automašīnas tehniskā stāvokļa bezmaksas pārbaude (4 reizes gadā)
 • Automašīnas tehniskās apskates iziešana CSDD;
 • Pilns apdrošināšanas pakalpojumu klāsts (OCTA un KASKO);
 • 24h stundu bezmaksas palīdzība uz ceļa Latvijā un ārvalstīs;
 • Tavs personīgais konsultants, kurš sniedz Tev profesionālu atbalstu visdažādākos jautājumos un situācijās visā automašīnas nomas laikā;
 • Nomas finansējuma administrēšana;
 • Nomas pakalpojuma administrēšana.

 

Saņemt piedāvājumu

Ja Tu saskati šī pakalpojuma vērtību sava biznesa vajadzībām, sazinies ar mūsu WESS Auto Noma speciālistu, lai saņemtu piemērotāko ilgtermiņas nomas piedāvājumu!

WESS Auto Noma

WESS Motors, K.Ulmaņa gatve 125, Rīga 

Tālr. 67068323 / 67068308

Fakss  67068302

rent@wess.lv 

 

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI PAR ILGTERMIŅA AUTO NOMU

Kontaktinformācija
Lūdzu, izvēlies ērtāko saziņas veidu:

* - obligāti aizpildāmie lauki

Aizpildot pieteikumu, Jūs piekrītat AS WESS,Privātuma politikai.

Aizvērt

Autorizējies

ecars.lv mājas lapā Jūs varat autorizēties arī ar saviem www.eparts.lv autorizācijas datiem!