Apdrošināšana

AR TEVI VISS OK, JA ESI APDROŠINĀTS!

+ INDIVIDUĀLA PIEEJA

+ PAKALPOJUMU DAUDZVEIDĪBA

+ PROFESIONĀLS ATBALSTS

Lai uz ceļa Tu justos droši un būtu pasargāts no neparedzētiem izdevumiem, ir svarīgi parūpēties par atbilstošu apdrošināšanu. Tieši tāpēc, ka apdrošināšanas kompāniju ir tik daudz un to noteikumi ir tik atšķirīgi, mēs esam kopā ar Tevi, lai palīdzētu izdarīt pareizo izvēli! 

Neatkarīgi no tā, vai esi nolēmies iegādāties jaunu vai mazlietotu automašīnu, mēs, sadarbībā ar WESS Financial Services (WFS), atradīsim Tev labāko apdrošināšanas risinājumu, lai Tu vienmēr būtu pasargāts un droši varētu baudīt ceļu jaunajā auto!

MŪSU PRIEKŠROCĪBAS:

 • INDIVIDUĀLA PIEEJA. Tāpat kā Tava kaimiņa īpašuma apdrošināšana neder Tavai mājai, arī viņa automašīnas KASKO un OCTA apdrošināšana neder Tavam auto! Arī tad, ja kopā dosieties atvaļinājumā, ceļojuma apdrošināšana katram var atšķirties. Tavas vajadzības attiecībā uz apdrošināšanu ir tik pat individuālas kā Tu pats! Mēs palīdzēsim Tev tikt ar visu skaidrībā un, sadarbībā ar WFS apdrošināšanas brokeru komandu, palīdzēsim Tev izdarīt pareizo izvēli!
 • PAKALPOJUMU DAUDZVEIDĪBA. Tu viens vari paveikt daudz, bet kopā ar labiem draugiem - daudz vairāk! Mēs draudzējamies ar WFS, kas savukārt sadarbojas ar vadošajām apdrošināšanas kompānijām, lai Tev piedāvātu labākos apdrošināšanas risinājumus visa veida riskiem, sākot no OCTA apdrošināšanas, īpašuma un ceļojumu apdrošināšanas līdz pat Tava mīļotā mājdzīvnieka apdrošināšanai.
 • PROFESIONĀLS ATBALSTS. Mūsu draugi WFS ir vienīgā pilna servisa apdrošināšanas brokeru kompānija, kas ne tikai sniedz vislabākās konsultācijas apdrošināšanas izvēlē, bet arī palīdz risināt praktiskus ar apdrošināšanu saistītos jautājumus visā Tavas apdrošināšanas polises darbības laikā!

 

Apdrošināšanas veidi

Droša un uzticama apdrošināšana palīdz Tev dzīvot bez bailēm par šodienu, nākotni un pat tad, ja negadījumam tomēr ir lemts notikt. Novērtē, vai esi pilnībā parūpējies par savu aizsardzību pret negadījumiem!

 

OCTA ir sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. OCTA ir nepieciešama visiem transportlīdzekļiem, kas piedalās ceļu satiksmē. Ja ceļu satiksmes negadījuma rezultātā, kurā esi vainojams Tu, citai personai vai tās īpašumam būs radušies zaudējumi, tos atlīdzinās apdrošinātājs

 

KASKO ir brīvprātīgā transportlīdzekļu apdrošināšana, kura atlīdzina neplānotus zaudējumus, kas radušies, piemēram, ceļu satiksmes negadījumā ( neatkarīgi no Tavas vainojamības), ugunsgrēka, zibens spēriena, vētras, zādzības un citu risku rezultātā. Ja automašīna ir iegādāta, izmantojot līzingu, tad KASKO polise parasti ir obligāta līzinga kompānijas prasība.

 

 

ĪPAŠUMU APDROŠINĀŠANA sniedz Tev iespēju pasargāt savu lielāko un vērtīgāko pirkumu – Tavu mājokli. Izvēlies sev piemērotāko polisi atkarībā no īpašuma apdrošināšanas riskiem vai apdrošini savu mājokli pilnībā, izvēloties visu risku polisi, kas sedz visus iespējamos Tavam mājoklim nodarīto zaudējumu veidus.

 

CEĻOJUMU APDROŠINĀŠANA aiztaupa Tev raizes ārzemju ceļojuma laikā, pasargā no neparedzētiem izdevumiem saistībā ar medicīnisko palīdzību un daudziem citiem nepatīkamiem starpgadījumiem. Baudi ceļojumu pilnvērtīgi, neatkarīgi no tā, vai tas ir lietišķs brauciens, atvaļinājums, ceļojums ar ģimeni vai ekstrēms sports ārzemēs! Tev tikai jāizvēlas nepieciešamais polises veids, pārējo izdarīsim mēs!

 

CITU RISKU APDROŠINĀŠANA aiztaupa Tev raizes par visu, kas Tev ir tik nozīmīgs! Lai pasargātu sevi no finansiāliem zaudējumiem, Tu vari apdrošināt gandrīz jebkādus riskus, sākot ar mājdzīvniekiem, bankrotu, tiesas izdevumiem, muitas galvojumiem, būvniecības garantijām u.c. riskiem.

 

  

Izvēlies WESS Financial Services!

Kļūstot par mūsu un WFS draugu, Tu vari būt pārliecināts, ka draugs draugu nelaimē neatstās! 

 • Mēs ieteiksim kā rīkoties, ja noticis negadījums, neatkarīgi no tā, vai tas ir vai nav apdrošināšanas gadījums;
 • Mēs ieteiksim kā ātrāk pieteikt apdrošināšanas gadījumu apdrošinātājam;
 • Piesakot KASKO apdrošināšanas gadījumu WFS birojā, kvalificēts eksperts turpat uz vietas novērtēs Tava auto bojājumus un sastādīs remontdarbu tāmi;
 • Mēs ieteiksim, kur vislabāk veikt kvalitatīvu Tavas automašīnas bojājumu novēršanu un palīdzēsim saskaņot remontdarbu tāmi;
 • Mēs palīdzēsim atrast labāko nomas auto piedāvājumu, kamēr Tava automāšīna ir remontā;
 • Mēs atgādināsim, kad Tavas apdrošināšanas polises darbības termiņš tuvosies beigām, un atradīsim labākos piedāvājumus apdrošināšanai nākamajam periodam.

 Papildus lieliskam WFS klientu apkalpošanas servisam, Tu iegūsti virkni priekšrocību:

 • Atlaides un bonusi jau pirmajā apdrošināšanas polises pirkuma reizē, izmantojot WFS pakalpojumus;
 • Atlaides un bonusi, izmantojot WFS pakalpojumus, lai iegādātos apdrošināšanu saviem tuviniekiem un draugiem;

 

Kā saņemt piedāvājumu?

Ja esi izlēmis iegādāties jaunu apdrošināšanas polisi vai pagarināt esošo, tad neatkarīgi no tā, vai tas ir saistīts ar jaunas vai mazlietotas automašīnas iegādi, Tava īpašuma vai ceļojuma aizsardzību, vai citai vajadzībai, sazinies ar WESS Financial Services speciālistiem, lai saņemtu piemērotāko apdrošināšanas piedāvājumu!

SIA WESS Financial Services (WFS)

WESS Motors, K.Ulmaņa gatve 125, Mārupe / WESS Motors Berģi, Rīgas-Siguldas šoseja 2, Berģi 

Tālr. +371-6706-8333

Fakss.  +371-6706-8302

info@wfs.lv

 

* SIA "WESS Financial Services" ir reģistrēts Finanšu un kapitāla tirgus komisijā, kā arī ir oficiāls Latvijas apdrošināšanas brokeru asociācijas biedrs. WESS Financial Services strādā tikai sertificēti apdrošināšanas speciālisti, kas apdrošināšanas konsultācijas sniedz  jau daudzus gadus un ir guvuši lielisku pieredzi darbojoties WESS uzņēmumu grupas ietvaros. Pateicoties uzkrātajai pieredzei, 2009. gada jūlijā tika dibināta neatkarīga apdrošināšanas brokeru kompānija "WESS Financial Services".

Sūdzību procedūra

Privātuma politika 

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI PAR APDROŠINĀŠANU

Kontaktinformācija
Lūdzu, izvēlies ērtāko saziņas veidu:

* - obligāti aizpildāmie lauki

Aizpildot pieteikumu, Jūs piekrītat AS WESS Privātuma politikai.

Aizvērt

Autorizējies

ecars.lv mājas lapā Jūs varat autorizēties arī ar saviem www.eparts.lv autorizācijas datiem!