Auto līzings

ĀTRI UN ĒRTI FINANSU RISINĀJUMI AUTO IEGĀDEI!

+ PROFESIONĀLS ATBALSTS

+ PIEDĀVĀJUMU DAUDZVEIDĪBA

+ APKALPOŠANAS KVALITĀTE

Ja Tu plāno iegādāties automašīnu un kā piemērotāko finansēšanas risinājumu apsver līzingu, tad arī šeit mēs Tev palīdzēsim un Tevi atbalstīsim! Neatkarīgi no tā, vai esi nolēmies iegādāties jaunu vai mazlietotu automašīnu, mēs, sadarbībā ar WESS Auto Grupa līzinga speciālistiem, atradīsim Tev labāko risinājumu, lai jaunas automašīnas iegāde būtu ātrs, ērts un patīkams process!  

 

MŪSU PRIEKŠROCĪBAS:

  • PROFESIONĀLS ATBALSTS. Mēs palīdzēsim Tev atrast ne tikai piemērotāko jaunu vai mazlietotu automašīnu, bet arī risinājumu tās iegādes finansējumam. Mūsu uzdevums ir sniegt Tev visu nepieciešamo profesionālo atbalstu, lai nodrošinātu Tavas vajadzības un vēlmes, neatkarīgi no tā, auto plāno iegādāties kā fiziska vai juridiska persona.

  • PIEDĀVĀJUMU DAUDZVEIDĪBA. Mēs sadarbojamies ar visām vadošajām līzinga kompānijām, tāpēc varam nodrošināt un piedāvāt Tev dažādus finansējuma risinājumus. Tev ir tikai jāizvēlas līzinga veids, termiņš un nosacījumi - pārējo izdarīsim mēs!
  • APKALPOŠANAS KVALITĀTE. WESS Auto Grupa līzinga speciālisti - tā ir profesionāļu komanda, kas rūpējas par ātru un kvalitatīvu klientu apkalpošanu pirms un pēc auto iegādes. Kopā ar mums Tu vari bezrūpīgi baudīt prieku savā jaunajā automašīnā, jo Tavas izmaksas ir veiksmīgi kontrolētas!  

 

Finansējuma veidi

Automašīnu var iegādāties, izmantojot dažādus finansējuma veidus -  finanšu līzingu, operatīvo līzingu vai pilna servisa ilgtermiņa auto nomas pakalpojumus, ko piedāvā WESS Auto Noma. Izvēlies sev piemērotāko! 

  • FINANŠU LĪZINGS ir vairāk Tev piemērots, ja vēlies lietot automašīnu ilgstoši un līzinga termiņa beigās arī iegūt to savā īpašumā.
  • OPERATĪVAIS LĪZINGS ir vairāk Tev piemērots, ja vēlies nomāt automašīnu no līzinga kompānijas uz noteiktu laiku un nomas termiņa beigās bez rūpēm atgriezt to, nedomājot par tās tālāko realizāciju. Ja nomas termiņa beigās tomēr izlemsi, ka arī turpmāk vēlies lietot šo automašīnu, Tev vienmēr būs iespēja pārformēt operatīvo līzingu par finanšu līzingu vai par atlikušo automašīnas vērtību atpirkt to no līzinga kompānijas.
  • ILGTERMIŅA AUTO NOMA ir vairāk Tev piemērota, ja vēlies optimizēt sava vai uzņēmuma autoparka iegādes un uzturēšanas izmaksas, uzticot to veikt mums, WESS Auto Grupai. Izvēloties ilgtermiņa auto nomu, Tu veic fiksētu ikmēneša maksājumu, kas sevī ietver gan automašīnas iegādes izdevumus, gan operatīvo līzingu, apdrošināšanas maksājumus un pilnu servisu Tavam auto visā nomas periodā, sākot no riepu maiņas, līdz pilna servisa tehniskajām apkopēm. Pēc nomas termiņa beigām Tev nav jādomā par to, kā realizēt automašīnu, bet, ja izlemsi, ka arī turpmāk vēlies lietot automašīnu, Tev vienmēr būs iespēja to atpirkt no WESS Auto Grupa.  Uzzini vairāk!

 

Kā saņemt līzinga piedāvājumu?

Ja esi izlēmis iegādāties jaunu vai mazlietotu automašīnu, izmantojot jebkuru no finansējuma veidiem, sazinies ar mūsu pārdošanas konsultantu vai WESS Auto Grupa līzinga speciālistiem, lai saņemtu piemērotāko līzinga piedāvājumu!

AS WESS  

WESS Motors, K.Ulmaņa gatve 125, Mārupe / WESS Motors Berģi, Rīgas-Siguldas šoseja 2, Berģi 

Tālr. 67068333

Fakss 67068302

info@wfs.lv

 

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI PAR LĪZINGU

Kontaktinformācija
Lūdzu, izvēlies ērtāko saziņas veidu:

* - obligāti aizpildāmie lauki

Aizpildot pieteikumu, Jūs piekrītat AS WESS Privātuma politikai.

Aizvērt

Autorizējies

ecars.lv mājas lapā Jūs varat autorizēties arī ar saviem www.eparts.lv autorizācijas datiem!