Pakalpojumi

MĒS SEVI REDZAM BIZNESĀ NE TIKAI ŠODIEN, BET ARĪ RĪT UN PARĪT, TĀPĒC KLIENTU APKALPOŠANA VISAUGSTĀKAJĀ LĪMENĪ - TĀ IR MŪSU PRIORITĀTE!

+ ĀTRUMS

+ ELASTĪBA

+ KOMPETENCE

Jau vairāk kā 20 gadus WESS Auto Grupa turpina attīstīt Latvijas tirgū aizvien jaunus un inovatīvus pakalpojumus un pilnveido esošos auto tirdzniecības un pēcpārdošanas servisa pakalpojumus, lai nodrošinātu un piedāvātu Tev vairāk par prieku pie auto stūres!  

Mūsu daudzu gadu garumā uzkrātā, nenovērtējamā pieredze un zināšanas par automašīnām un to īpašnieku un lietotāju vajadzībām un vēlmēm ļauj mums droši apgalvot - mēs zinām visu par automašīnām un visu, kas ar to ir saistīts! Tāpēc ir grūti iedomāties pakalpojumus, kurus mēs nespētu Tev nodrošināt - ātri, kvalitatīvi un par pieņemamu cenu.

Visiem saviem Klientiem mēs piedāvājam individuālu apkalpošanu, kuru raksturo ātrums, elastība un kompetence. Šīs trīs pamatīpašības savos pakalpojumus mēs interpretējam sekojoši:  

  • ĀTRUMS.  Mums rūp Tavs laiks, tāpēc mēs operatīvi sagatavojam un piedāvājam tieši Tavām vajadzībām un vēlmēm piemērotākos risinājumus. Pateicoties mūsu pieredzei un profesionālajai komandai, mēs spējam nodrošināt Klientu apkalpošanas ātrumu, saglabājot augstu pakalpojumu kvalitāti un izpildes precizitāti.
  • ELASTĪBA.  Mēs uzskatām, ka elastība ir attieksmes jautājumus, tāpēc WESS Auto Grupa pakalpojumu klāstā ir tikai uz Klientu vēlmēm un vajadzībām vērsti risinājumi. Visi mūsu pakalpojumi ir personalizējami atbilstoši katra Klienta vajadzībām neatkarīgi no tā, vai pakalpojumu vēlies saņemt kā juridiska vai fiziska persona un neatkarīgi no tā, vai Tevi interesē jauns vai mazlietots auto, serviss, remonts, apdrošināšana, līzings, rezerves daļas un aksesuāri, auto noma utt. Mēs vienmēr esam Tavā rīcībā!
  • KOMPETENCE. WESS Auto Grupa strādā profesionāli un pieredzējuši speciālisti, kuri ne tikai uzklausa Tavas vajadzības un vēlmes, bet arī izprot tās! Tāpēc mēs vienmēr varēsim ieteikt tieši Tev atbilstošāko un piemērotāko risinājumu. Uztici visas savas ar auto saistītās rūpes mūsu speciālistiem!

 

Mūsu Klienti

Mēs vēlamies, lai mūsu Klienti ir laimīgākie autobraucēji pasaulē! 

Mēs novērtējam katru Klientu, kurš gadu no gada ir kopā ar mums! 

Mēs priecājamies par katru jaunu Klientu, kurš piebiedrojas mūsu Klientu lokam! 

 

Aizvērt

Autorizējies

ecars.lv mājas lapā Jūs varat autorizēties arī ar saviem www.eparts.lv autorizācijas datiem!