Auto vērtējums

VĒLIES PĀRDOT AUTO? NOSKAIDRO TĀ TIRGUS VĒRTĪBU!

Ja vēlies saņemt augstāko cenu par savu auto, Tev ir jāzina kāda ir tā patiesā vērtība. Tu, protams, vari mēģināt noteikt savas automašīnas tirgus vērtību paša spēkiem, bet vari arī ietaupīt laiku, piesakot savu auto speciālistu vērtējumam!

eCars vērtējums – tikai 3 soļi līdz automašīnas tirgus vērtības noteikšanai!

 

Kā novērtēt auto?

  EKSPRESS VĒRTĒJUMS. Piesaki savu auto ekspress vērtējumam, sazinoties ar mūsu pārdošanas konsultantu pa tālruni vai e-pastu, vai ierodoties personīgi kādā no WESS Auto Grupa mazlietotu auto tirdzniecības vietām. Mūsu pārdošanas konsultants veiks automašīnas vizuālo apskati un sagatavos Tava auto tirgus vērtības provizorisku vērtējumu, proti, vērtējumu bez automašinas tehniskās pārbaudes.

 

DETALIZĒTS VĒRTĒJUMS. Piesaki savu auto detalizētam vērtējumam, aizpildot pieteikumu tiešsaistē eCars mājas lapā, sazinoties ar mūsu pārdošanas konsultantu pa tālruni vai e-pastu, vai ierodoties personīgi kādā no WESS Auto Grupa mazlietotu auto tirdzniecības vietām. Mūsu speciālisti Tev ērtā un iepriekš saskaņotā laikā veiks Tavas automašīnas diagnostiku, vizuālo apskati un noteiks tās vērtību. Reālu un tirgus situācijai atbilstošu Tava auto vērtējumu izsniegsim Tev 1 darba dienas laikā pēc automašīnas vizuālās apskates un diagnostikas!

 

Atceries! Detalizēts vērtējums ir visprecīzākais Tavas automašīnas vērtības novērtējums. Pēc šī novērtējuma Tavu auto esam gatavi atpirkt arī mēs!

 

AUTO VĒRTĒJUMS

* - obligāti aizpildāmie lauki

Aizpildot pieteikumu, Jūs piekrītat AS WESS Privātuma politikai.

Aizvērt

Autorizējies

ecars.lv mājas lapā Jūs varat autorizēties arī ar saviem www.eparts.lv autorizācijas datiem!